Sklep   |  Support   |  Kontakt

Regulamin sklepu internetowego SZAFIREK.PL


POSTANOWIENIA OGÓLNE

Sklep SZAFIREK.PL obsługiwany jest przez firmę "Atis".

WARUNKI DOKONYWANIA ZAKUPÓW

Warunkiem dokonywania zamówień w sklepie jest zaakceptowanie warunków zakupu i regulaminu sklepu. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu i zasad zakupu. Klientem i nabywcą w sklepie Szafirek może być wyłącznie osoba pełnoletnia oraz posiadająca zdolność do czynności cywilno-prawnych. Osoby w wieku poniżej 18 lat mogą dokonywać zakupów w sklepie internetowym za pośrednictwem rodziców. Dane osobowe gromadzone w bazie sklepu nie będą przekazywane podmiotom trzecim.
Poprzez zarejestrowanie lub zalogowanie się do sklepu Klient wyraża zgodę na wykorzystanie danych osobowych podanych w formularzu zamówienia. Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Dane zamawiającego zostają wprowadzone do bazy danych sklepu . Zamawiający wyraża zgodę na wykorzystanie swoich danych osobowych w celach promocyjno - marketingowych.

WARUNKI DOSTAWY ZAMÓWIEŃ

Zamówienia złożone po godzinie 11.00 będą realizowane do 2 dni roboczych
Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji zamówienia w przypadku chwilowego braku towaru na magazynie do 5 dni roboczych.
Zamówienia złożone w piątek będą realizowane w poniedziałek.

W przypadku wycofania produktu / jego niedostępności /, Klient zostanie poinformowany o zaistniałej sytuacji i możliwości anulowania złożonego zamówienia.

ANULOWANIE ZAMÓWIENIA

Złożone zamówienie zostanie anulowane w przypadku braku jego potwierdzenia przez klienta w ciągu 3 dni lub poprzez anulowanie drogą elektroniczną.

ZWROTY TOWARÓW

Towar reklamowany odbiorca wysyła zawsze na swój koszt. Prawo zwrotu towaru nie dotyczy artykułów używanych lub uszkodzonych z winy użytkownika oraz sprawnych i otrzymanych zgodnie z zamówieniem.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Towary zamówione nie podlegają zwrotowi. W uzasadnionych wypadkach konsument może odstąpić od umowy kupna zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000r. (Dz.U. z 2000r. Nr 2 poz. 271), poprzez zwrot towaru w stanie niezmienionym .

Jeśli przyczyną zwrotu jest niezgodność towaru ze złożonym zamówieniem, koszt odesłania nie zamówionego towaru (tylko Pocztą Polską) oraz koszty ponownego wysłania ponosi sprzedawca - zwrot kosztu nadania nastąpi poprzez rabat przy realizacji poprawnego zamówienia. Koszty nadania poprzez inną firmę przewozową zwracamy tylko do wysokości opłat stosowanych przez Pocztę Polską.
Przed wysłaniem zwrotu prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie drogą elektroniczną na adres zwrot@szafirek.pl Prosimy o podanie numeru zamówienia z którego jest dokonywany zwrot, oraz przyczynie zwrotu . Zastrzegamy sobie również prawo odmowy odebrania przesyłki, jeśli nie zostaliśmy wcześniej o niej poinformowani. Nie odbieramy paczek, które zostały nadane za pobraniem.
Niewłaściwe zabezpieczenie zwracanego towaru może być podstawą do wykluczenia prawa zwrotu z winy kupującego.

METODY PŁATNOŚCI

Dla nowych kontrahentów proponujemy : płatność za pobraniem , przedpłata na konto.
Dla stałych klientów do kwoty zadłużenia nie większej niż 2500 zł. - przelew 10 dni.
Po przekroczeniu zaległości 2500 zł - towar będzie wysłany za pobraniem.


Dla klientów detalicznych - przedpłata na konto lub pobranie.


WARUNKI GWARANCJI

Okres gwarancji na sprzedawany towar jest zgodny z obowiązującymi przepisami prawa pod warunkiem przestrzegania instrukcji obsługi.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Firma "Atis" zastrzega sobie prawo do:

  • zmiany cen oraz ilości towarów w ofercie sklepu internetowego w ciągu dnia,
  • wycofania poszczególnych produktów z oferty sklepu internetowego,
  • wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego,
  • przeprowadzania, zmian i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu internetowego
  • realizacji dużych zamówień w osobnych partiach,.


F.H.U. "Atis" Ryszard Jędreasz
37-100 Łańcut
ul. Piłsudskiego 26
tel. 0-17 221-89-04
NIP 815-104-42-06Koszyk jest pusty